Podporovat a ochraňovat. Šifra pro většinu lidí na planetě

Podporovat a ochraňovat. Šifra pro většinu lidí na planetě

V lidském těle se nachází kolem 70% vody. Aby osoba kvalitně fungovala, je povinná stále o sebe dbát tak, aby ji nic nepochybělo. /
Denně zemře okolo 150 000 lidí. Nejedná se pouze o známky stárnoucího člověka.

Je to určené rovněž negativními podmínkami, které pro vlastní tělo mnoho krát vytváříme. Mohli bychom tělo přirovnat k nádrži. Jestliže někdo používá nádrže na pitnou vodu je mu známo, že jestli ji nějakým způsobem nebude doplňovat, tak barel vyschne více na Nádrže na pitnou vodu jsou tady pro to, aby jsme se směli kdykoli osvěžit.

Jestliže své potřebě nevyhovíme, potom nám může být nevolno. Auto aby dobře jelo, musí být jeho palivová nádrž přinejmenším malinko naplněná (viz více) palivovi nádrže. Zase je to stejné i s naším tělem. Pokud se budeme sytit dobrými věcmi a pít dobré tekutiny, fyzická palivová nádrž bude pravidelně fungovat. To způsobí, že my budeme plní elánu, a činnosti, jaké budeme dělat se nám ve mnohem více podaří. Pokud chceme chránit krajinu, jsme povinní pustit se do sebe sama. Pokud budeme mít rádi sami sebe a každodenně doplňovat tekutiny, budeme se kvalitně cítit. Toto smí být prospěšné i krajině. Vlastním dobrým vnitřním pocitem, nebudeme ovlivňovat jenom sami sebe, ale i osoby okolo nás. /

folie

Autor: Wicker Paradise
Źródło: http://www.flickr.com
benzína

Autor: holding graz
Źródło: http://www.flickr.com
Pakliže u nás bude všechno v pořádku, můžeme začít uvádět do pořádku věci kolem nás. Čistota v prostorech kde žijeme nebo pracujeme, je podstatným faktem, pro dobré fungování celé společnosti.

Jestliže hledáme změnu, jsme povinní začít od sebe. Pořádek s vlastním člověkem nám pomůže udělat řád s úkoly kolem svého domu, na pracovišti a dalších místech.