Nechte se pohltit stěnami vašich prostorů ve vlastním bytě

Nechte se pohltit stěnami vašich prostorů ve vlastním bytě

Nebaví vás již tupě koukat do všedních stěn? Omrzela vás bílá barva, jaká vám odebírá energii z každého dne? Přemýšlíte nad tím jak to nahradit? Jsou tady možností, které vás nejspíš ani nenapadly.

domu

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

/
Jedním ze možnosti, jak ukončit tento stereotyp je užít 3d tapety na zeď. S němi nejenom oživíte svůj pokoj, ale můžete ho například i opticky zvětšit eventuálně zmenšit. Nechte si vyrobit 3d tapety na zeď, na kterých smí se nacházet vaše vysněná místa a díky tomu budete mít šanci se každý den podívat do krajů, kde by jste se normálně nedostali. Představte si, jež si hovíte ve svém pokoji a najednou se ocitnete uprostřed Londýna eventuálně ležíte na vysněné pláži a díváte se na zapadající sluce. 3d tapety na zeď jsou ohraničený jenom vaší představivostí. To znamená, že jestliže vám přijde, že váš pokoj zeje pustotou a přejete si ho jaksi oživit, tyto tapety jsou to pravé pro vás – DEMURAL.
Pro méně odvážné je zde i další možnost, jakou jsou 3d obrazy na zeď. Pokud nemáte k dispozici větší plochy smíme docílit téměř stejného výsledku s takovýmito obrazy. 3d obrazy na zeď smí být jednolité eventuálně vícedílné. Obrazy, které jsou více dílu mohou být buď jedné velikosti nebo každý dílek může být odlišných rozměrů. Obrovská variabilita velikostí, rozměrů a části těchto obrazů vám vytvoří dílo, které vás při každém pohledu okouzlí a pohladí na těle – mnohem více najdete na této adrese 3d tapety na zeď.

Popustě uzdu své fantazii a nebojte se experimentu s vaším bytem. Uvidíte, jež nebudete litovat a vyjdete z všedního dne svého života s každým pohledem na obraz popřípadě tapetu, jakou si vyberete.